Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před Valnou hromadou ČSCH

21. 8. 2015

Vážení přátelé,

na 12. září 2015 byl svazem stanoven termín konání Valné hromady ČSCH. Hlavním bodem jednání bude projednání nových stanov, které mají nahradit ty stávající a být v souladu s novým Občanským zákoníkem.

Již od počátku letošního roku je v rámci všech svazových stupňů velmi intenzivní diskuse nad návrhem stanov, které hnutí předložil Ústřední výbor ČSCH. Proti tomuto návrhu byly na nižších svazových stupních vypracovány návrhy jiné a bylo jich opravdu hodně.

Také naše okresní organizace se Stanovami zabývala a to již na Okresní konferenci, kde delegáti měli k dispozici návrh zpracovaný př. Beranem a př. Andršem.

Nyní ÚV delegátům Valné hromady (za náš okres byl zvolen př. Beran) rozeslal 2 návrhy Stanov, které připravil k předložení VH. Tyto návrhy najdete v příloze této aktuální zprávy. Pokud budete k těmto návrhům mít připomínky, adresujte je na našeho delegáta př. Berana. Ten je může při konečném pojednávání Stanov vzít v úvahu, nebo VH předložit k projednání. Kontakt na př. Berana -  josef.beran@centrum.cz

Přílohy:stanovy - 1, stanovy - alternativA

Pavel Mertlík, jednatel výboru OO ČSCH Náchod