Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připomínkové řízení k návrhu Stanov ČSCH

13. 2. 2015

Vážení přátelé,

v aktuální zprávě ze dne 2. 1. 2015 jsme Vám na našich webových stránkách zvěřejnili výzvu ÚV ČSCH k podávání připomínek  k návrhu nových svazových stanov, které byly Svazem předloženy k diskusi chovatelské veřejnosti. Připomínkové řízení probíhá až do konce měsíce dubna 2015.

Výbor OO Vám nyní k posouzení a připomínkování předkládá návrh Stanov, včetně komentáře, které zpracoval předseda ZO ČSCH Červený Kostelec př. Josef Beran. Výbor Vás touto cestou žádá, abyste se s jeho návrhem seznámili a na jeho zpracovaný návrh reagovali. Veškerá Vaše stanoviska, další náměty, návrhy a doplňky adresujte přímo na př. Berana a to elektronicky na jeho adresu:josef.beran@centurm.cz

Je třeba, aby Vaše zprávy mu byly zaslány do konce měsíce února 2015. Cílem bude tyto Vaše podklady zpracovat, tak, aby bylo možno tuto problematiku projenat na Okresní konferenci a zaujmout konečné stanovisko, kreré bude možno na Valné hromadě svazu za naši okresní organizaci prezentovat. Termín Okresní konference byl stanoven na 21. 3. 2015.

Příloha:Návrh Stanov 1

Pavel Mertlík, jednatel výboru OO ČSCH Náchod